Bas On Air, Plof neer op je bank!

GOING BACK IN TIME – 01-12-2020

Luister hierboven naar het volledige audiofragment

Helaas wordt alles dit jaar minder groots aangepakt, waaronder ook het sinterklaasfestijn.
Maar gelukkig kunnen we terug in de tijd en dat doe ik deze week terug naar een interview met Sinterklaas in het TV programma “Tussen Rijn & Wiericke” uit 2011.

Deze uitzending werd uitgezonden vanuit de TV studio op de Pakjes-stoom-boot net iets voordat de Sint in onze gemeente aan zou komen. Dit jaar was de Pieten discussie nog niet geland in Bodegraven, en dat had zo zijn voor en nadelen, maar bovenal héél veel pret en plezier voor de Sint en de kijkertjes.

Door het langere interview met de sint zend ik alleen de belangrijkste vragen uit.. zo krijg je antwoord op hoe leuk de sint onze gemeente vind en weet de sint nog hoevaak hij onze gemeente bezocht heeft?

LEES OOK:   Landelijk en Lokaal effect van 2e Lockdown.

Veel luister plezier!

Design en lifestyleDesign en lifestyle

Voeg opmerking toe

Geef een reactie

Laatste Berichten

LUISTER LIVE BR6 – Radio

KIJK LIVE BR6 – TV

Bas On Air – Top 40 Classics

LUISTER LIVE BR6 – Radio

KIJK LIVE BR6 – TV

TME – Cultuur

Bezoek DeMuziekExperts.nl voor meer Cultuur Columns!

TME – Piets Uitspraak

Bezoek DeMuziekExperts.nl voor meer Uitspraken van Piet!

De Muziek Experts

Bas On Air

De Muziek Experts is een satirisch programma van Piet de Rooij en Bas van Zetten waarin de wat onbekendere muziek aan bod komt. Naast de vaste rubriek Taalvoudje Bedankt bevat het programma twee columns over plaatselijke en landelijke gebeurtenissen die in dit radio-uur verweven zitten.

Dinsdagavond 20:00 - 21:00
Zaterdag HH 11:00 - 12:00
Website: DeMuziekExperts.nl
Bas On Air - Chat
Translate »