Bas On Air, Plof neer op je bank!

AGENDA: Er is meer te doen in onze Gemeente!

En vergeet niet de laatste dagen voor de vakantie vinden nog een aantal activieteiten plaats voor de kids bij BRAVO! Kijk hiervoor op Evertshuis.nl, tevens kun je ook OP AFSPRAAK langs gaan bij het KaasMuseum Bodegraven, heb je dit nog nooit bezocht sla dan vooral nu nog je slag! Dit kan, op afspraak dus elke Donderdag en vrijdag tussen tien en vier, en zaterdag tussen tien en twee. Kinderen tot en met vier jaar zijn gratis , van vijf tot en met twaalf jaar één euro vijftig en volwassenen kosten drie euro vijftig.
Of kijk eens op de sites van Natuurmonumenten, Staatsbosbeheer of het IVN, daar vind je ook genoeg natuur wandeltochten en dergelijke. Er is zoveel meer te zien en beleven in onze gemeente dan men denkt… Ga er eens voor het is het zeker waard!

Zat te doen dus in onze gemeente, en dit is nog maar een mini beetje.
Maar het kan zijn dat je alsnog iets mist, een evenement of activiteit.
Ik ben erg benieuwd wat dat dan is.

Laat je reactie hieronder achter in het "reactie-veld"
Design en lifestyleDesign en lifestyle

Voeg opmerking toe

Geef een reactie

Laatste Berichten

LUISTER LIVE BR6 – Radio

KIJK LIVE BR6 – TV

Bas On Air – Top 40 Classics

LUISTER LIVE BR6 – Radio

KIJK LIVE BR6 – TV

TME – Cultuur

Bezoek DeMuziekExperts.nl voor meer Cultuur Columns!

TME – Piets Uitspraak

Bezoek DeMuziekExperts.nl voor meer Uitspraken van Piet!

De Muziek Experts

Bas On Air

De Muziek Experts is een satirisch programma van Piet de Rooij en Bas van Zetten waarin de wat onbekendere muziek aan bod komt. Naast de vaste rubriek Taalvoudje Bedankt bevat het programma twee columns over plaatselijke en landelijke gebeurtenissen die in dit radio-uur verweven zitten.

Dinsdagavond 20:00 - 21:00
Zaterdag HH 11:00 - 12:00
Website: DeMuziekExperts.nl
Bas On Air - Chat
Translate »